Меню

Матеріально-технічна база

Для забезпечення навчально-наукової роботи кафедра обладнана п'ятьма комп'ютерними класами по 12-20 місць. Технічну та програмну підтримку роботи комп’ютерів  кафедри забезпечує інформаційно-обчислювальний центр зі штатом техніків та інженерів-програмістів (8 чол.). Всі аудиторії забезпечені Інтернетом та всім необхідним для занять програмним забезпеченням. При потребі, для проведення лекцій та практичних занять використовується сучасний проектор.

В аудиторії  221 встановлено інтерактивний мультисенсорний рідкокристалічний дисплей – унікальне  обладнання, якому поки-що немає аналогів в нашому університеті. Даний дисплей, по суті, є своєрідним комп’ютером, на якому можна виконувати не тільки всі  звичні нам операції, а й низку нових. Наприклад, більше не потрібен проектор – всі зображення із будь-якого комп’ютера в аудиторії транслюються прямо на дисплей.

В комп’ютері дисплея установлено кілька графічних редакторів, які дозволяють створювати найрізноманітніші об’єкти – малюнки, креслення, схеми тощо, причому, створювати зображення можна просто рукою. При створенні креслень, розробці проектів тощо,  відповідні програми надають цілу низку зручних функцій – створюваний об’єкт можна повертати в будь-якому ракурсі, змінювати його масштаб, міняти кольори, проводити вимірювання та обчислення  тощо. Дисплей може виконувати функції просто дошки – крейда більше не потрібна, формулу чи напис можна створити лініями різних кольорів та стилей. Створені написи чи зображення можна зберігати в пам’яті комп’ютера, доповнювати додатковими зображеннями, взятими з Інтернету, пересилати по мережі тощо.  Більше того, створюваними зображеннями можна обмінюватися з іншими комп’ютерами в режимі онлайн, привносячи в навчальний процес принципово нові елементи.

Інтерактивна дошка дозволяє інтегрувати цифрові освітні ресурси різних типів, містить широкий спектр візуальних засобів, має інструментарій для використання ситеми голосування та тестування. Тестове завдання в поєднанні з інтерактивною дошкою  являє уже не просто інструмент для контролю якості знань, але й дає можливість обговорити помилки та недоліки і за допомогою системи голосування спільно вибрати найбільш прийнятний варіант. Дисплей можна, звичайно, використовувати і як простий екран – переглядати фільми чи відео – вбудовані колонки дають потужний та якісний звук.

Таким чином, використання дисплею дозволяє проводити навчання не тільки в найкомфортніших умовах, а й організовувати навчальний процес на значно якіснішому технічному та методично-науковому рівні, використовуючи недоступні раніше інформаційні технології та нові прийоми навчання.

 

Останні новини

ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій»

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій».

Читати повністю

Вітаємо нове поповнення спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!!!Читати повністю

Вітаємо нове поповнення спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!!!

01 вересня 2021 року відбулася урочиста посвята першокурсників факультету економіки і підприємництва у студенти Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

Всі новини