Меню

Розклад самостійної підготовки студентів

Розклад самостійної підготовки на кафедрах Уманського НУС
студентів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" 
1-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання
факультету економіки і підприємництва 
на 2 семестр 2020-2021 навчального року

Дні тижня

Години

11-кн

21-кн

31-кн

11к-кн

21к-кн

Понеділок

15-16

Вища математика ІІ

(Березовський В.Є.)

Ауд. 258

Чисельні методи

(Ковальов Л.Є.)

Ауд. 257

Інтелектуальний аналіз даних

(Концеба С.М.)

Ауд. 226

Інтелектуальний аналіз даних

(Концеба С.М.)

Ауд. 226

Крос-платформне програмування

(Миколайчук Я.Л.)

Ауд. 221

16-17

Філософія

(Ямчук П.М.)

Ауд. 207

Організація баз даних

(Розломій І.О.)

Ауд. 226

Програмування мобільних додатків

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 221

Програмування мобільних додатків

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 221

Технології комп'ютерного проектування

(Мазур Ю.П.)

Ауд. 224

Вівторок

15-16

Теорія ймовірності та математична статистика

(Побережець І.І.)

Ауд.258

Системний аналіз

(Бараненко Р.В.)

Ауд. 226

Програмування на Php

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 224

Програмування на Php

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 224

Технології хмарних обчислень

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 221

16-17

Правознавство

(Білошкурська З.П.)

Ауд. 207

Іноземна мова
(за проф. спрям.)

(Фернос Ю.І.)

 Ауд. 236

Програмування на Java

(Миколайчук Я.Л.)

Ауд. 224

Програмування на Java

(Миколайчук Я.Л.)

Ауд. 224

Управління ІТ-проектами

(Родащук Г.Ю.)

Ауд. 226

Середа

 

15-16

Алгоритмізація та програмування

(Катаєва Є.Ю.)

Ауд. 221.

Економетрика

(Поліщук О.М.)

Ауд. 269

Комп'ютерні мережі

(Розломій І.О.)

Ауд. 226

Комп'ютерні мережі

(Розломій І.О.)

Ауд. 226

Геоінформаційні системи

(Косенко Ю.Ю.)

Ауд. 42

16-17

Операційні системи

(Міценко С.А.)

Ауд. 226.

Програмування на C#

(Мудрак Р.П.)

Ауд. каф

Технології захисту інформації

(Мазур Ю.П.)

Ауд. 224

Технології захисту інформації

(Мазур Ю.П.)

Ауд. 224

Проектування та адміністрування комп'ютерних мереж

(Бараненко Р.В.)

Ауд. 221

Четвер

15-16

Іноземна мова

(Фернос Ю.І.)

Ауд. 236.

Економічна теорія

(Ревуцька А.О.)

Ауд. 210

Тестування програмного забезпечення інформаційних систем

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 221

Тестування програмного забезпечення інформаційних систем

(Попелнуха К.М.)

Ауд. 221

 

Фізичне виховання

(Бурба В.І.)

Ауд. спорт.

Фізичне виховання

(Гребінюк Н.М.)

Ауд. спорт.

 

 

 

П’ятниця

15-16

Електортехніка і електроніка

(Кепко О.І.)

Ауд.119

 

 

 

Останні новини

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОПП «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» З УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ В УНУСЧитати повністю

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОПП «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» З УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ В УНУС

10 лютого 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського НУС була проведена зустріч з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною.

Читати повністю

Організація освітнього процесу на кафедрі інформаційних технологій

З 01 лютого 2021 року, в зв’язку з карантинними обмеженнями пов’язаними з пандемією COVID-19 навчання в Уманському НУС проводилося в режимі онлайн-конференції із використанням відеоконференцій за допомогою платформи Zoom.

Читати повністю

Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій"Читати повністю

Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій"

01 лютого 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського національного університету садівництва відбулася студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій" в online режимі.

Читати повністю

Всі новини