Остання редакція: 10 червня 2020

Попередній захист кваліфікаційних робіт бакалавра за ОПП "Комп'ютерні науки" спеціальності 122"Комп'ютерні науки"

9 червня 2020 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського національного університету садівництва відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт бакалавра за ОПП "Комп'ютерні науки" спеціальності 122 "Комп'ютерні науки". Процедура захисту відбувалась у режимі он-лайн через платформу Zoom.

Спектр досліджень, проведених студентами 21к-кн групи, надзвичайно широкий і актуальний. Це моделювання лабораторних робіт з фізики та подальша їх інтеграція з системою дистанційного навчання Moodle, створення підсистеми АСУ Уманського НУС для друку дипломів, розробка інформаційної системи сектору підбору роботи, підтримки роботи магазину.

Всі студенти успішно пройшли попередній захист кваліфікаційних робіт бакалавра та були допущені до захисту робіт перед екзаменаційною комісією.

Роман Ліщук, завідувач кафедри інформаційних технологій